Komitet Główny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych zastrzega prawa autorskie do przedstawionego w Regulaminie Olimpiady i w wytycznych (publikowanych w witrynie internetowej www.olimpiadabudowlana.pl) trybu organizacji zawodów Olimpiady.

   

 

Zestawienia

Deklaracji startu szkół

w XXXII Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

w roku szkolnym 2018/2019

i kwalifikacji na zawody okręgowe

aktualizacja z 20.12.2018 r. 

(przekierowanie do witryny internetowej szkoły - po kliknięciu w adres) 

 

 
 
  Liczba 
Liczba
Liczba 
Liczba
 
Siedziba
szkół
uczestników uczniów zakwalifikowanych
Okręg
okręgu
w etapie
zawodów 
 klas IV i III
na zawody okręgowe
 
 
szkolnym
szkolnych
(profil budowlany)
(II stopnia)
 
I.
 
Nysa
13
225
 536
53
 
II.
 
Bydgoszcz
6
84
 401
31
 
III.
 
Lublin
170
  368 
38
 
IV.
 
Wieluń
15 
445
 603
59
 
V.
 
Kraków
22
408
1 375
105
 
VI.
 
Warszawa
19
372
 980 
82
 
VII.
 
Rzeszów
22
396
1 059
83
 
VIII.
 
Białystok
 8
208
  516 
42
 
IX.
 
Gdańsk
 10
181
 525
36
 
X.
 
Bytom
 21
386
 1 096
76
 
XI.
 
Zielona Góra
 10
182
 523
34
 
XII.
 
Stargard 
 5
150
 267
29
 
Razem
160
 3 207
8 249
 668
 
 
 

I. okręg południowo-zachodni - 13 szkół, 53 zakwalifikowanych

 

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
im. Kazimierza Gzowskiego
Opole - 8 
Mrosek Benedykt - kl. IV
Rudner Marlena - kl. IV
Gumiński Paweł - kl. III
Lasman Karolina - kl. IV
Machnik Rafał - kl. IV
Smyrek Sarah - kl. III
Poniży Piotr - kl. III
Ernst Armin - kl. III
Zespół Szkół Budowlanych
im. Gen. Józefa Bema
Wrocław  - 3
Podemski Bartłomiej - kl. III
Banaś Dariusz - kl. III
Kubiak Michał - kl. IV
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
im. prof. Wacława Żenczykowskiego
Kłodzko - 4
Bandyk Wojciech - kl. IV
Pokuć Maciej - kl. III
Gruszecki Kacper - kl. IV
Kropielnicka Klaudia - kl. III
http://www.zsp1.ng.pl
Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica
Ząbkowice Śląskie - 3
Błaszkiewicz Michał - kl. IV
Nowacki Dominik - kl. IV
Bedri Kamil - kl. IV 
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Strzelin - 2 
Pożuczek Jagoda - kl. IV
Florczak Arkadiusz - kl. III
http://www.ckziu.strzelin.pl
Zespół Szkół Technicznych
Nysa - 4 
Białecki Wiktor - kl. III
Szpigiel Kinga - kl. IV
Głowacz Jakub - kl. III
Gąsiorek Adrian - kl. III 
http://www.zst_nysa.wodip.opole.pl
Zespół Szkół Nr 5
im. Maksymiliana Tytusa Hubera
Wałbrzych - 3
Kowalczyk Mateusz - kl. IV
Cisowski Michał - kl. IV
Skwarek Jacek - kl. IV
http://www.zs5.walbrzych.pl 
Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych
im. Jana III Sobieskiego
Świdnica - 3 
Głodo Jakub - kl. III
Wiszniowski Rafał - kl. III
Bienias Adrian - kl. IV
http://zsbe.swidnica.pl
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1
Racibórz - 6
Bębenek Kacper - kl. IV
Wieczorek Tomasz - kl. IV
Dvorak Zofia- kl. IV
Krzyśko Jakub - kl. III
Ber Julia - kl. III
Sztuka Dominika - kl. III
Zespół Szkół Budowlanych
im. Papieża Jana Pawła II
Opole - 5
Lupa Patrycja - kl. IV
Pałaszczuk Agata - kl. IV
Michalski Wojciech - kl. IV 
Kikta Maksym - kl. III
Cichoń Jakub - kl. III
http://www.zsbopole.pl
Zespół Szkół Technicznych „Mechanik”
Jelenia Góra - 5 
Jabkowski Marcin- kl. IV
Wakar Michał - kl. IV
Kowalski Krzysztof - kl. IV
Tarazewicz Agnieszka - kl. IV
Kozłowska Paulina- kl. III
http://www.zstmechanik.edujg.pl
Zespół Szkół nr 1
im. Powstańców Śląskich
Kędzierzyn-Koźle - 5
Domin Robert - kl. III
Thomalla Thomas- kl. III
Kampa Łukasz - kl. III
Wilczek Olaf - kl. III
Kostka Szymon - kl. III
http://www.zs1.edu.pl
Zespół Szkół
Głogówek - 2 
Polak Kamil - kl. III
Reschka Dariusz - kl. III
http://www.zsglogowek.pl
 
 

II. okręg bydgoski - 6 szkół, 31 zakwalifikowanych

 
Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych 
im. Mikołaja Kopernika
Grudziądz - 6 
Budzich Konrad - kl. IV
Maliszewska Martyna - kl. IV
Dejryng Hubert - kl. IV
Gajewska Magdalena - kl. IV
Zwolicki Adrian - kl. IV
Baruch Beata - kl. IV
 Zespół Szkół Budowlanych
 im. Jurija Gagarina
 Bydgoszcz - 11
Stachowski Damian - kl. IV
Kwaśniewski Michał - kl. IV
Szatkowski Piotr - kl. III
Skrzat Damian - kl. IV
Majka Agnieszka- kl. III
Pycior Patryk - kl. III
Lewczyński Adrian - kl. IV
Chmara Miłosz- kl. II
Szmelter Szymon - kl. II
Piskor Weronika - kl. III
Wróblewska Dominika - kl. III
 Zespół Szkół Budowlanych
 Włocławek - 5
Pasternak Damian - kl. IV
Gołdysiak Kacper - kl. IV
Wilczyńska Magdalena - kl. II
Adamski Wiktor - kl. IV
Kułaczkowski Adrian - kl. III
 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3
 Piła - 5
Pilarski Kacper - kl. III
Wagner Wiktor - kl. IV
Pawlik Daniel - kl. III 
Wojtowicz Wiktor - kl. II
Chrząstek Jakub - kl. II
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego
Inowrocław - 0
 Zespół Szkół Politechnicznych
 im. Bohaterów Monte Cassino
 Września - 4
Stawska Dominika - kl. IV
Kościelniak Rafał - kl. IV
Machińska Eliza - kl. III 
Tarłowski Mikołaj - kl. III 
 
  

III. okręg lubelski - 9 szkół, 38 zakwalifikowanych  

 
 Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących
 im. Józefa Dechnika
 Biłgoraj - 7
Bucior Przemysław - kl. IV
Bargiel Karol - kl. IV
Kolbuch Anna - kl. IV
Kwietniowska Julia - kl. III
Zwolak Bartłomiej - kl. IV
Koszarny Jakub - kl. III
Brzozowski Wojciech - kl. III
 Zespół Szkół Nr 3
 im. Macieja Rataja
 Tomaszów Lubelski - 5
Kicka Cezary - kl. III
Piękny Mateusz - kl. III
Gumiela Marcin - kl. III
Kusiak Patryk - kl. III
Mokrzycki Bartłomiej - kl. III 
 Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji
 im. H. Łopacińskiego
 Lublin - 7
Krzowski Mateusz - kl. IV
Matysiak Piotr - kl. IV
Kszlachta Marek - kl. IV
Jaremek Mateusz - kl. III
Możdżeń Klaudia - kl. III
Nowak Aleksandra - kl. II
Frączek Maciej - kl. III
 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
 im. L. Wyczółkowskiego
 Ryki - 3
Sochal Adrian - kl. IV
Sęk Mateusz - kl. IV
Wolszczak Agata - kl. III
 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
 Biała Podlaska - 4
Ustymowicz Dawid - kl. III
Sobolewski Przemysław - kl. IV
Drosz Dominika - kl. II
Madoń Patryk - kl. II
 Zespół Szkół Nr 2
 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
 Puławy - 3
Godziszewski Wiktor - kl. IV
Bartoś Krzysztof - kl. II
Wójtowicz Grzegorz - kl. II
 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
 Lubartów - 3
Romańczuk Krzysztof - kl. IV
Budzyński Mateusz - kl. IV
Dawidziuk Anna - kl. III
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
i II Liceum Ogólnokształcące
 Włodawa - 2
Gaj Marika - kl. III
Łysak Natalia - kl. III
 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4
 z Oddziałami Integracyjnymi
 im. Dzieci Zamojszczyzny
 Zamość -  4
Kwaśna Barbara - kl. III
Bilewicz Mateusz - kl. IV
Pawliszak Rafał - kl. IV
Zając Jarosław - kl. IV
 

 

 

IV. okręg centralny - 15 szkół, 59 zakwalifikowanych

 

Zespół Szkół Budownictwa
i Kształcenia Zawodowego
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Konin - 5
Walczak Dawid - kl. IV
Wysocki Kacper - kl. IV
Biernacki Szymon - kl. IV
Rusin Miłosz- kl. IV
Grętkowska Natalia - kl. IV
Zespół Szkół Nr 1
im. Powstańców Wielkopolskich
Ostrzeszów - 6
Zadka Bartosz - kl. IV
Witkowski Mateusz - kl. IV
Łakomy Dominik - kl. IV
Mazur Krystian - kl. IV
Mikołajczyk Oskar - kl. IV
Komarzański Szymon - kl. IV
Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych
Ostrów Wielkopolski - 7
Sobczak Ewa - kl. IV
Kahle Katarzyna - kl. IV
Stempin Ewelina - kl. III
Tarnowski Damian - kl. IV
Chudzicka Katarzyna - kl. III
Kolenda Kacper - kl. III
Lis Magdalena - kl. III 
http://www.zsbe.edu.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Krotoszyn - 4 
Stanisławski Maciej - kl. IV
Augustyniak Damian - kl. IV
Kaczmarek Kamil - kl. IV
Kościelny Mateusz - kl. IV
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Staszica
Radomsko - 3
Boryca Diana - kl. IV
Świerkowska Marta - kl. IV
Szczeszek Daniel - kl. III
http://www.radomsko.edu.pl
Zespół Szkół Nr 1
Pabianice - 2
Sokołowski Damian - kl. IV
Sworzyńska Natalia - kl. IV
http://www.mechanik.edu.pl
Zespół Szkół Nr 1
Wieluń - 6
Olejnik Kacper - kl. III
Drosińska Klaudia - kl. IV
Janecki Mateusz - kl. IV
Skrzypecki Jakub - kl. IV
Zadworna Natalia - kl. III
Wasiński Krystian - kl. IV
http://www.zs1.wielun.pl
Zespół Szkół Technicznych
im. Armii Krajowej
Skarżysko-Kamienna - 4
Dziwirek Kacper - kl. IV
Kępas Bartosz - kl. III
Kaleta Mateusz - kl. III
Karauda Klaudia - kl. IV
http://www.zst-skarzysko.pl
Zespół Szkół
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Działoszyn - 2
Łakomy Paweł - kl. IV
Lont Natalia - kl. IV
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Kępno - 4
Kibort Jakub - kl. IV
Muszalski Kacper - kl. IV
Parzonka Hanna - kl. IV
Parzonka Adam - kl. III
http://www.zsp2.kepno.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Stanisława Staszica
Wieruszów - 2
Mieszała Sebastian - kl. III
Augustyniak Sandra - kl. IV
http://www.zsp.wieruszow.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Sieradz - 2
Idzikowska Klaudia - kl. III
Gabryelski Jakub - kl. III
http://www.zspnr1.nasze.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3
Bełchatów - 5
Kilańczyk Katarzyna - kl. IV
Zyrka Hubert - kl. III
Szymczak Kamil - kl. III
Czech Przemysław - kl. IV
Klimczyk Daria - kl. II
http://www.zsp3belchatow.pl
Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
Kaczki Średnie - 2
Żołądkiewicz Mateusz - kl. III
Ciechanowska Dominika - kl. II
http://www.zsrkaczki.edu.pl
Zespół Szkół Zawodowych
im. Józefa Lompy
Olesno - 5
Pradella Luiza - kl. IV
Piontek Adam - kl. IV
Hadzik Anna - kl. IV 
Połownik Wiktoria - kl. IV
Mazurkiewicz Artur - kl. IV
http://www.zszolesno.pl

 

 

V. krakowski - 22 szkoły, 105 zakwalifikowanych

 

Zespół Szkół Nr 2
im. Stanisława Konarskiego
Bochnia - 6 
Bożyński Kacper - kl. IV
Mytnik Jakub - kl. III
Antończyk Dominik - kl. III
Sosin Jakub- kl. III
Barczyk Dawid - kl. III
Gicala Michał - kl. IV
http://www.zs2-bochnia.pl
Zespół Szkół Budowlanych Nr 1
Kraków - 8
Łysek Mariusz - kl. III
Ożóg Beata - kl. III
Kwiatek Krystian - kl. III
Mudyn Tomasz - kl. II
Nowak Daniel - kl. II
Dworczyński Tomasz - kl. IV
Poniedziałek Alicja - kl. II
Paździo Marcelina - kl. II
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
Brzesko - 5 
Pawlik Kacper- kl. III
Łyszczarz Jakub - kl. III
Bober Mateusz - kl. III
Pajor Paweł - kl. III
Zapiór Marcin - kl. II
http://www.zsp2.edu.pl
Zespół Szkół Zawodowych
im. Kazimierza Pułaskiego
Gorlice - 5
Kiełtyka Jakub - kl. III
Białoń Damian - kl. IV
Górak Artur - kl. IV
Ziomek Grzegorz - kl. IV
Łaś Klaudia - kl. III
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
im. św. Jana Pawła II
Łapanów - 2
Malinowski Michał - kl. IV
Bzdyl Rafał - kl. IV
http://www.ckziulapanow.pl
Zespół Szkół Budowlanych Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego "Chemobudowa" S.A.
Kraków - 3 
Prostak Przemysław - kl. IV
Pluta Paweł - kl.III
Kułaga Jakub - kl. III
http://www.chemobudowa.szkola.pl
Zespół Szkół Nr 1
im. Józefa Piłsudskiego
Limanowa - 11
Dąbrowska Adrianna - kl. III
Waktor Bartłomiej - kl. IV
Mardosz Maria- kl. IV
Ślimak Natalia - kl. IV
Czyżycki Stanisław- kl. IV
Florek Patryk - kl. IV
Syktus Ewelina - kl. III
Tokarz Bartłomiej - kl. IV
Gąsiorek Sylwia - kl. IV
Monasterski Kamil - kl. IV
Sowa Joanna - kl. III
http://www.zsnr1.limanowa.pl 
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Limanowa - 7 
Piegza Artur - kl. IV
Węglarz Nikola - kl. III
Skirlińska Julia - kl. III
Trela Justyna - kl. III
Frączek Mateusz - kl. IV
Musiał Anna- kl. II
Wielek Krzysztof - kl. II 
http://www.tischner.limanowa.edu.pl
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
Mszana Dolna - 4
Kaczmarczyk Damian - kl. IV
Kozak Mariusz - kl. IV
Nadkański Michał - kl. IV
Zięba Justyna - kl. III
Zespół Szkół
im. ks. Józefa Tischnera
Dobczyce - 2 
Kamila Włodarz - kl. IV
Krzyśkiewicz Mateusz - kl. III
http://www.dobczyce.edu.pl
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
Myślenice - 8 
Garbień Wacław - kl. IV
Polak Kacper - kl. III
Klima Kacper - kl. IV
Funek Daniel - kl. IV
Koloch Jakub - kl. III
Mika Mariusz - kl. II
Pasiowiec Damian - kl. III
Jędrzejowski Łukasz - kl. III
http://www.zste.myslenice.pl
Zespół Szkół Budowlanych
Nowy Sącz - 8 
Bodziony Norbert - kl. IV
Mróz Grzegorz - kl. IV
Biernacki Cyprian- kl. IV
Potoczek Sebastian - kl. IV
Dulak Adrianna - kl. III
Ptaszkowski Szymon - kl. II
Śmigowska Katarzyna - kl. III
Gruca Mateusz - kl. II
http://zsbns.pl
Zespół Szkół 
Lipnica Wielka - 2
Jasiura Michał - kl. IV
Moniak Adrian - kl. IV
http://lic-tech.lipnicaszkoly.pl
 Zespół Szkół Technicznych i Placówek
im. Stanisława Staszica
Nowy Targ - 6 
Bieniek Michał - kl. IV
Zagata Paweł - kl. III
Nykaza Sylwia - kl. III
Leśny Paulina - kl. IV
Palenik Marcin - kl. IV
Dziedzic Mateusz - kl. IV
https://zst.nowotarski.edu.pl
Zespół Szkół 
im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego
Jordanów - 4
Bachul Tomasz - kl. IV
Pasternak Grzegorz - kl. IV
Załęski Łukasz - kl. III
Gałka Tobiasz - kl. II
http://www.zsdjordanow.iap.pl
Zespół Szkół 
im. Walerego Goetla
Sucha Beskidzka - 5
Hernas Katarzyna - kl. IV
Domański Patryk - kl. III
Mikołajczyk Grzegorz - kl. IV
Sala Damian - kl. IV
Kwaśny Błażej - kl. II 
http://www.zsgsucha.pl
 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Andrychów - 1 
Kurzyniec Mateusz - kl. II
http://www.ckziuandrychow.pl
Zespół Szkół Budowlanych
im. dra Władysława Matlakowskiego
Zakopane - 8
Staszel Stanisław - kl. IV
Palider Karol - kl. III
Sikoń Maciej - kl. III
Łojas Jakub - kl. III
Sułocha Paweł - kl. III
Madeja Andrzej - kl. IV
Jarecki Tomasz - kl. II
Łacniak Jacek - kl. II
http://budowlankazakopane.pl
 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
im. Kazimierza Wielkiego
Busko-Zdrój - 2
Doroz Michał - kl. III
Kucięba Kacper - kl. IV
http://www.budowlanka.edu.pl
 Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica
Pińczów - 3
Dubiel Mateusz - kl. IV
Ciba Karol - kl. III
Kasza Damian - kl. IV
http://zszpinczow.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Jana Pawła II
Krynica-Zdrój - 3
Biel Ewelina - kl. III
Skroba Adrian - kl. IV
Mikołajczyk Karolina - kl. IV
http://www.krynica.szkola.pl
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Kraków - 2
Łach Damian - kl. IV
Marzec Daniel - kl. III
http://zsz2.edu.pl
 
 
VI. okręg warszawski - 19 szkół, 82 zakwalifikowanych

 

Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych
im. Marszałka Franciszka Bielińskiego
Góra Kalwaria - 2
Paprotny Mikołaj - kl. III
Well Adam - kl. III
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego
Sochaczew - 5
Oziemek Bartłomiej - kl. III
Modzelewska Magdalena - kl. III
Oleksicki Grzegorz - kl. IV
Antoniak Sebastian - kl. III
Zagrajek Robert - kl. III
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 8
Tomaszów Mazowiecki - 2 
Deredas Karina - kl. IV
Kwapis Damian - kl. IV
http://zsp8.eu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego
Siedlce - 3
Sajna Beata - kl. IV
Filipiuk Bartłomiej - kl. III
Dudek Kamil - kl. II
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1
Warszawa - 5
Nalepa Bartłomiej - kl. II
Łasińska Karolina - kl. II
Kozłowski Patryk - kl. II
Sura Mateusz - kl. II
Wasiak Michał - kl. I
http://www.ckziu1.edu.pl
Zespół Szkół Technicznych
im. Stanisława Płoskiego
Ciechanów - 3
Mąka Monika - kl. III
Perkowski Michał - kl. III
Chojnowski Kamil - kl. III
http://www.zst-ciechanow.pl
Zespół Szkół Nr 1
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Wyszków - 4
Wójcik Urszula - kl. IV
Deptuła Patryk - kl. IV
Wojtkowski Karol- kl. IV
Stępień Piotr - kl. III
http://www.zs1wyszkow.edu.pl
Zespół Szkół nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego
Ostrów Mazowiecka - 4
Olszewski Łukasz - kl. IV
Frączyk Przemysław - kl. IV
Ruciński Jakub - kl. IV
Kulesza Filip - kl. III
http://zs1.ostrowmaz.com
Centrum Kształcenia Praktycznego
Warszawa - 1 
Ciura Adrian - kl. II
Zespół Szkół Budowlanych
im. Kazimierza Wielkiego
Radom - 2
Rutkowski Mateusz - kl. III
Kaźmierczak Daniel - kl. IV
http://www.zsb.radom.pl
Zespół Szkół Nr 1
im. Stanisława Staszica
Pruszków - 5
Putrzyński Marcin - kl. III
Szuba Jakub - kl. II
Pindor Patryk - kl. III
Stoiński Kacper - kl. II
Nowakowski Dominik - kl. II
http://www.zsnr1-pruszkow.com
Zespół Szkół Nr 23
Warszawa - 6
Redzik Karolina - kl. III
Grabarczyk Magdalena - kl. III
Araźny Patryk - kl. III
Perzanowski Jakub - kl. III
Kruk Łukasz - kl. III
Klepczyńska Natalia - kl. III
http://www.technikumbudowlane.edu.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 3
im. Władysława Stanisława Reymonta
Piotrków Trybunalski - 8
Mirż Karolina - kl. IV
Kowalska Patrycja - kl. IV
Stępień Agnieszka - kl. IV
Wasilewska Daria - kl. IV
Rakowska Kinga - kl. IV
Stefaniak Łukasz - kl. IV
Zieliński Dawid - kl. III
Wroński Franciszek - kl. III
http://www.zsp3.piotrkow.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6
im. gen. Józefa Bema
Siedlce - 4
Białach Igor - kl. III
Wojewódzki Oskar - kl. II
Kleszko Michał - kl. IV
Pułaski Jakub - kl. III
http://www.zsp6siedlce.pl
 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Skierniewice - 4
Świderek Alicja - kl. III
Dmitruk Łukasz - kl. II
Jaroń Mateusz - kl. II
Stopiński Szymon - kl. II
http://www.budowlanka1.edu.pl
Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych
im. Stanisława Noakowskiego
Warszawa - 13
Pachała Konrad - kl. III
Zagajewski Adam - kl. II
Kuryłek Bartosz- kl. III
Boguszewski Daniel - kl. III
Franczak Adrian - kl. III
Bzduń Mateusz - kl. III
Kotowski Bartosz - kl. III
Zabielski Mateusz - kl. IV
Buchało Krzysztof - kl. III
Piwoński Jacek - kl. III
Kalbarczyk Kinga - kl. III
Pińkowska Julia - kl. III
Nimylovych Yuriy - kl. II
http://www.tab.edu.pl
 Gostynińskie Centrum Edukacyjne
Gostynin - 3
Ledzion Samuel - kl. IV
Lewandowski Dawid - kl. IV
Wasiak Ewelina - kl. IV
http://www.gce.gostynin.edu.pl
Zespół Szkół Budowlano-Technicznych
im. dr Stefana Kopcińskiego
Łódź - 3
Białek Karolina - kl. IV
Modliński Maciej - kl. IV
Niźnikowska Paulina - kl. IV
http://zsp15.ldi.pl 
Zespół Szkół Nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
Mińsk Mazowiecki - 5
Gajewska Dominika - kl. III
Michalak Kamil - kl. III
Mizgier Bartosz - kl. II
Jednorowski Jakub - kl. II
Komuda Emil - kl. I
http://www.zs1mm.edu.pl
 
 
VII. okręg rzeszowski - 22 szkoły, 83 zakwalifikowanych

Zespół Szkół 
im. św. Kingi
Łącko - 3
Duda Stanisław - kl. IV
Marciszewski Adrian - kl. IV
Wąchała Arkadiusz - kl. IV
Zespół Szkół Budowlanych
Tarnów - 8
Pęcak Wiktor - kl. IV
Kokoszka Bartłomiej - kl. IV
Faliszek Paweł - kl. III
Gut Mateusz - kl. III
Roman Mateusz - kl. II
Zegar Krzysztof - kl. IV
Nidecki Jakub - kl. II
Gajda Katarzyna - kl. II
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 
im. Józefa Piłsudskiego
Zakliczyn - 5
Górski Wojciech - kl. IV
Ojczyk Łukasz - kl. IV
Tokarz Krystian - kl. IV
Kot Izabela - kl. IV
Padoł Adrian - kl. III
Zespół Szkół Budowlanych
im. Tadeusza Kościuszki
Brzozów - 3
Rachwał Maciej - kl. IV
Janusz Patryk - kl. IV
Rzepka Piotr - kl. IV
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. Jana Pawła II
Dębica - 2
Pięta Konrad - kl. IV
Przybyło Jan - kl. IV
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących
im. Króla Kazimierza Wielkiego
Jarosław - 3
Zołotnik Arkadiusz - kl. IV
Kasiurak Andrzej - kl. III
Stopa Sebastian - kl. IV
Zespół Szkół Budowlanych
im. Króla Kazimierza Wielkiego
Jasło - 4
Sikora Tomasz - kl. IV
Rączka Patryk - kl. III
Zieliński Dominik - kl. III
Krystyniak Weronika - kl. III
Zespół Szkół Technicznych
im. Bohaterów Września 1939 r.
Kolbuszowa - 4
Serafin Kamil - kl. IV
Lubera Julia - kl. IV
Przybyło Przemysław - kl. IV
Serafin Jakub - kl. III
Miejski Zespół Szkół nr 5
Krosno - 5
Kula Kamila - kl. IV
Józefczyk Arkadiusz - kl. IV
Klimek Gabriela - kl. IV
Tomkowicz Kacper - kl. III
Bałon Sebastian - kl. III
Zespół Szkół 
im. gen. Józefa Kustronia
Lubaczów - 1
Gieras Marcin - kl. IV
Zespół Szkół Budowlanych
im. Żołnierzy Armii Krajowej
Mielec - 5
Mysor Marek - kl. IV
Golec Patryk - kl. III
Dudek Justyna - kl. III
Strzelczyk Edyta - kl. IV
Gola Jakub - kl. III
Zespół Szkół 
im. ks. Stanisława Staszica
Jeżowe - 2
Potocki Patryk - kl. IV
Bis Mateusz - kl. IV
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego
im. Tadeusza Kościuszki
Rzeszów - 3
Pomykała Marcin - kl. IV
Ożóg Dawid - kl. IV
Pudysz Dominik - kl. IV
http://zszdz.rzeszow.pl
Zespół Szkół Nr 5
im. Ignacego Łukasiewicza
Sanok - 4
Galant Piotr - kl. IV
Czernich Kacper - kl. II
Cielecki Oskar - kl. II
Malec Łukasz - kl. I
 Zespół Szkół Nr 1
im. Ambrożego Towarnickiego
Rzeszów - 8
Budak Patryk - kl. III
Pasternak Marcin - kl. IV
Pelc Marek - kl. IV
Kocyła Grzegorz - kl. IV
Strug Krystian - kl. IV
Ślimak Jakub - kl. III
Mokrzycki Kamil - kl. III
Golema Grzegorz - kl. IV
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
im. Tadeusza Kościuszki
Stalowa Wola - 9
Mazurek Piotr - kl. IV
Soból Jakub - kl. IV
Młynarski Konrad - kl. III
Pawłowski Dawid - kl. II
Strużyński Jakub - kl. III
Hubert Martyna - kl. II
Ślusarczyk Gabriel - kl. III
Młynarski Adrian - kl. II
Kuraś Grzegorz kl. III
http://zsnr2.stalowa-wola.pl
 Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego
Rzeszów - 1
Rząsa Bartłomiej - kl. IV
Zespół Szkół 
Czudec - 1
Strzępek Dominik - kl. II
http://www.zs-czudec.itl.pl
 Zespół Szkół 
im. ks. dra Jana Zwierza
Ropczyce - 2
Wiśniowski Mateusz - kl. IV
Mazur Gabriela - kl. III
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3
im. gen. Władysława Sikorskiego
Tarnobrzeg - 4
Giza Jakub - kl. III
Zając Krystian - kl. IV
Pięta Martyna - kl. IV
Golański Mateusz - kl. III
http://budowlanka.tbg.net.pl 
 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1
Przemyśl - 4
Lach Krzystof - kl. II
Galica Jakub - kl. II
Kalawski Jakub - kl. III
Czapla Konrad - kl. III
Zespół Szkół 
im. Stanisława Staszica
Staszów - 2
Bąk Jakub - kl. III
Moździerz Weronika - kl. IV
http://www.zsstaszow.pl

 

 

VIII. okręg białostocki - 8 szkół, 42 zakwalifikowanych

 

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Łomża - 3 
Modzelewski Łukasz - kl. IV
Potaś Kacper - kl. IV
Chaberek Mateusz - kl. IV
Zespół Szkół 
Różan - 2  
Podlasin Robert - kl. IV
Gołębiewska Sylwia - kl. IV
Zespół Szkół Nr 1
im. Jędrzeja Śniadeckiego
Ełk - 2 
Pińczak Marcin - kl. III
Gryczkowska Katarzyna - kl. III
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich
Ostrołęka - 4
Bachmura Patrycja - kl. III
Czugaj Jonatan - kl. III
Rudnicka Magdalena -  kl. II
Makowska Zuzanna - kl. II
Augustowskie Centrum Edukacyjne
Augustów - 3 
Bogdan Krystian - kl. IV
Trochimowicz Mikołaj - kl. IV
Truszkowski Arkadiusz - kl. IV
Zespół Szkół Technicznych
Suwałki - 8
Morański Piotr - kl. IV
Świerzbin Anna - kl. IV
Świerzbinowicz Julia - kl. III
Obuchowski Patryk - kl. IV
Grygutis Ernest - kl. III
Borkowska Anna - kl. III
Świerzbinowicz Jagoda - kl. IV
Szymczyk Izabela - kl. IV
Zespół Szkół Nr 1
im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego
Bielsk Podlaski - 6
Minkiewicz Krzystof - kl. IV
Słomiński Bartłomiej - kl. IV
Charytonowicz Łukasz - kl. IV
Bolesta Maria - kl. III
Maksymiuk Tomasz - kl. III
Żarski Adam - kl. IV
Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władyslawa Bryły
Białystok - 14 
Saczko Adrian - kl. IV
Jakubowski Filip - kl. IV
Tarasewicz Ewa - kl. III
Krupicka Monika - kl. III
Jankowski Bartłomiej - kl. III
Karbowska Helena - kl. III
Niewiarowski Patryk - kl. IV
Jaszczołt Karol - kl. IV
Czarkowski Arkadiusz - kl. III
Kadyszewski Adam - kl. II
Gil Mateusz - kl. III
Jurczuk Adam - kl. II
Mackiewicz Marek - kl. II
Grabowska Edyta - kl. III

 

 

IX. okręg gdański - 10 szkół, 36 zakwalifikowanych

 

Zespół Szkół Kształtowania Środowiska
i Agrobiznesu 
Giżycko - 0 
Zespół Szkół Budowlanych
i Kształcenia Ustawicznego
Słupsk - 4  
Stec Jakub - kl. III
Hinca Damian - kl. III
Szamal Klaudia - kl. IV
Szulga Michał - kl. III
Państwowe Szkoły Budownictwa
im. prof. Mariana Osińskiego
Gdańsk - 5 
Jankowska Julia - kl. III
Literski Oskar - kl. III
Krawczyk Mateusz - kl. IV
Czapp Piotr - kl. IV
Szypulski Grzegorz - kl. IV
Zespół Szkół Budowlanych
im. Żołnierzy Armii Krajowej
Olsztyn - 4 
Poduszko Weronika - kl. IV
Szatkowska Elżbieta - kl. IV
Hoffer Wiktor - kl. III
Sawicki Filip - kl. III
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2
Gdynia - 4 
Konefke Damian - kl. IV
Kozłowski Grzegorz - kl. IV
Mislisz Patryk - kl. IV
Niemtz Natalia - kl. IV
Zespół Szkół Technicznych
im. Floriana Ceynowy
Kartuzy - 5
Kropidłowski Przemysław - kl. III
Serkowski Kacper - kl. III
Walkusz Jakub - kl. III
Sikora Artur - kl. II
Sikora Mateusz - kl. II
Powiatowy Zespół Szkół nr 2
im. Komisji Edukacji Narodowej
Kościerzyna - 4  
Lepak Jagoda - kl. IV
Stefanin Przemysław - kl. IV
Breska Michał - kl. IV
Wica Karolina - kl. IV
Zespół Szkół 
im. Bohaterów Września 1939 Roku
Iława  - 5
Drozdowski Konrad - kl. III
Łukaszewski Ireneusz - kl. IV
Gliszczyński Filip - kl. III
Lesińska Klaudia - kl. III
Różańska Paulina - kl. IV
Powiatowe Centrum Edukacyjne 
Lębork - 2
Ciaciak Mateusz - kl. IV
Bianga Oskar - kl. IV
Zespół Szkół Technicznych
Elbląg - 3 
Marecki Damian - kl. IV
Skwita Aleksandra - kl. IV
Nowak Daniel - kl. IV

 

 

X. okręg śląski - 21 szkół, 76 zakwalifikowanych

 

Państwowe Szkoły Budownictwa
- Zespół Szkół
Bytom - 6 
Ukuś Agnieszka - kl. IV
Ludwiszewska Justyna - kl. III
Korzeniak Błażej - kl. II
Bańbuła Aleksander - kl. III
Kałuża Jan - kl. IV
Piestrzeniewicz Kamil - kl. III
Zespół Szkół Budowlanych
im. Generała Stanisława Maczka
Bielsko-Biała - 4  
Kudzia Małgorzata - kl. III
Zolich Ewa - kl. IV
Świder Rafał - kl. III
Piękny Paulina - kl. III
Zespół Szkół Budowlanych
im. gen. Stefana Grota Roweckiego
Cieszyn - 5
Michałek Tomasz - kl. IV
Witos Piotr - kl. IV
Zapała Bartłomiej - kl. IV
Cieślar Michał - kl. IV
Holeksa Daniel - kl. III
Zespół Szkół Budowlanych
im. K. K. Baczyńskiego
Chorzów - 3
Zawadzka Julia - kl. III
Skrok Jan - kl. II
Szmandra Dominik - kl. II
Zespół Szkół Technicznych
Częstochowa - 2
Ściebura Łukasz - kl. IV
Musik Adrian - kl. IV
Techniczne Zakłady Naukowe
im. gen. Władysława Sikorskiego
Częstochowa - 3
Bednarek Grzegorz - kl. IV
Radlak Sebastian - kl. IV
Książek Iga - kl. III
Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych
Gliwice - 3  
Celeban Helena - kl. III
Grochla Joanna - kl. III
Wienióra Mateusz kl. III
Zespół Szkół Zawodowych
Jastrzębie-Zdrój - 0
http://zsz.jastrzebie.pl
Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej
im. Powstańców Śląskich
Katowice - 2 
Kozłowski Łukasz - kl. III
Milbrant Maciej - kl. III
Zespół Szkół Nr 1
im.  Jana Kilińskiego
Kłobuck - 2
Woźny Kacper - kl. IV
Krysiak Wiktor - kl. IV
Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych
Lubliniec - 8 
Hat Daniel - kl. IV
Biela Jacek - kl. IV
Gambuś Błażej - kl. IV
Kopyciok Weronika - kl. IV 
Andryszczak Szymon - kl. IV
Słodczyk Jacek - kl. IV
Gajda Kamila - kl. IV
Gorgosz Julia - kl. IV
Zespół Szkół Nr 1
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Myszków - 2
Mędrecki Kacper - kl. III
Piżuch Mariusz - kl. III
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6
im. Mikołaja Kopernika
Ruda Śląska - 3 
Sołtys Agata - kl. III
Mróz Wiktoria - kl. III
Łęcki Mikołaj - kl. III
Zespół Szkół Budowlanych
Rybnik - 7 
Dronszczyk Szymon - kl. IV
Paszak Michał - kl. IV
Rojek Szymon - kl. III
Korbel Krzysztof - kl. III
Zientek Michał - kl. III
Bernacka Karolina - kl. III
Sułkowski Patryk - kl. III
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego
Sosnowiec - 2 
Zega Wiktoria - kl. III
Możdżeń Mateusz - kl. III
Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych
Tarnowskie Góry - 4 
Michali Tomasz - kl. IV
John Patrycja - kl. III
Gawlik Bartłomiej - kl. III
Gros Karolina - kl. III
Zespół Szkół Technicznych
Wodzisław Śląski - 2
Salamon Agnieszka - kl. IV
Błatoń Błażej - kl. III
Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego
Zabrze - 3 
Stupak Daniel - kl. III
Scharon Marcin - kl. III
Piechaczek Andrzej - kl. III
Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych
im. Mikołaja Kopernika
Żory - 7
Marcol Anna - kl. III
Marcol Emilia - kl. III
Boryś Klaudia - kl. III
Płoneczka Wiktoria - kl. III
Godziek Michał - kl. II
Cepiel Jerzy - kl. II
Kowalski Radosław - kl. III
Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych
im. Armii Krajowej
Żywiec - 4 
Pietraszko Adrian - kl. IV
Rusek Aleksandra - kl. IV
Mierzchała Weronika - kl. III
Kowalczyk Sylwia - kl. III
Zespół Szkół
im. Xawerego Dunikowskiego
Zawiercie - 4 
Bednarz Kamil - kl. IV
Grabowski Jakub - kl. IV
Makieła Kamil - kl. IV
Błoch Marlena - kl. IV

 

 

XI. okręg zachodni - 10 szkół, 34 zakwalifikowanych

 

Zespół Szkół Budowlanych
Bolesławiec - 6
Drab Bartosz - kl. II
Muschol Sandra - kl. III
Nieradka Jakub - kl. I
Górak Wiktor - kl. II
Bieńkowski Marek - kl. I
Zawada Konrad - kl. III
Zespół Szkół Technicznych
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Grodzisk Wielkopolski - 4
Bock Weronika - kl. IV
Przybyła Jakub - kl. IV
Grześ Dominika - kl. III
Kaźmierczak Aleksandra - kl. III
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego Nr 1 "Budowlanka"
Zielona Góra - 7
Lebioda Adam - kl. IV
Balak Szymon - kl. IV
Langner Paulina - kl. IV
Lehmann Maciej - kl. III
Janicki Michał - kl. IV
Pysz Oskar - kl. III
Capiński Marcin - kl. IV
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Kalisz - 0
Zespół Szkół Zawodowych
Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego
Zielona Góra - 1
Ślecka Gabriela - kl. III
Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych
im. "Synów Pułku"
Leszno - 3
Rosik Natan - kl. IV
Łabędzka Dominika - kl. IV
Liszatyńska Sandra - kl. IV
Zespół Szkół Budowlanych
Żary - 3  
Wąchała Kacper - kl. III
Kuczmarski Bartłomiej - kl. II
Dobrowolski Maciej - kl. IV
Zespół Szkół Budownictwa Nr 1
Poznań - 5
Porysek Jakub - kl. IV
Izydorek Amadeusz - kl. IV
Staniewski Jacek - kl. III
Jabłoński Dominik - kl. IV
Kozłowski Wiktor - kl. IV
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 
im. Józefa Nojego
Czarnków - 2 
Libera Kacper - kl. II
Klimczak Agata - kl. II
Zespół Szkół Politechnicznych
im. Powstańców Wielkopolskich
Śrem - 3
Jarczyński Patryk - kl. IV
Flaczyński Hubert - kl. III
Zgrabczyński Kacper - kl. IV

 

 

XII. okręg szczeciński - 5 szkół, 29 zakwalifikowanych

 

Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych
im. Mikołaja Kopernika
Gorzów Wielkopolski - 6 
Jakubowska Sylwia - kl. IV
Kuczyński Konrad - kl. III
Nowacka Sara - kl. IV
Rumik Robert - kl. III
Łaniecki Igor - kl. III
Franczyk Błażej - kl. II
Zespół Szkół Budowlanych
im. Kazimierza Wielkiego
Szczecin - 8 
Iwańska Karolina - kl. IV
Królikowska Karolina - kl. IV
Kozanecki Janusz - kl. III
Zylak Laura - kl. II
Szołach Noemi - kl. III
Wala Mateusz - kl.IV
Ludek Weronika - kl. IV
Kowalski Ireneusz - kl. IV
Zespół Szkół Budowlano-Technicznych
Stargard - 8
Komorowska Maria - kl. IV
Grenda Karolina - kl. III
Siewierska Julia - kl. III
Kosatka Bartosz - kl. II
Józefczak Patryk - kl. II
Zawidzki Miłosz - kl. II
Modrzejewski Dawid - kl. II
Lemparty Mateusz - kl. II
Zespół Szkół Nr 7
im. Bronisława Bukowskiego
Koszalin - 4 
Beńko Bartłomiej - kl. IV
Wesołowski Dawid - kl. IV
Słabkowska Maria - kl. III
Szczepankiewicz Filip - kl. III
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego
Wałcz - 3 
Spiewieck Paul - kl. IV
Kujszczyk Dawid - kl. III
Dyczkowska Katarzyna - kl. III