statuetka - Nagroda Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej

dla Komitetu Głównego Olimpiady pdf

 

Na podstawie § 9 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad organizator Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych powołał w dniu 7 grudnia 2012 r. skład Komitetu Głównego Olimpiady (z późniejszymi uzupełnieniami) na VI kadencję obejmującą lata 2013-2017:
 
       (aktualizacja - kwiecień 2016 r.)
  1.   Czarny Antoni (pełnomocnik w okręgu – Nysa)
                              odznaczony odznaką
                 Zasłużony Dla Politechniki Warszawskiej
  2.   Daniel Ryszard (pełnomocnik w okręgu – Rzeszów)
  3. Domowicz Jarosław  PPG Deco Polska Sp. z o.o.
  4.   Francuz Władysława (Politechnika Krakowska,
                                        pełnomocnik w okręgu – Kraków)
                                        odznaczona odznaką
                           Zasłużony Dla Politechniki Warszawskiej
  5.   Hyla Anna (pełnomocnik w okręgu – Bytom)
  6.   Jachnik Andrzej
  7.   Jankowska Anna (Politechnika Warszawska)
                                 – Wiceprzewodnicząca Komitetu Głównego
                                    odznaczona Medalem Politechniki Warszawskiej
                                    (Alma Mater Bene Merentibus)
  8.   Kołbon PawełFAKRO Sp. z o.o.
  9. Krawczuk Stanisława
10. Kruk Magdalena (Politechnika Warszawska)
                               Przewodnicząca Komitetu Głównego
11. Ksiąg Edyta
12. Kubuj-Bełz Grażyna (pełnomocnik w okręgu – Lublin)
                                      odznaczona odznaką
                         Zasłużony Dla Politechniki Warszawskiej
13. Kulbik Marian (Politechnika Gdańska)
14. Lelusz Małgorzata (Politechnika Białostocka)
15. Lulis Roman Polski Związek Inżynierów Budownictwa
                             odznaczony odznaką
                             Zasłużony Dla Politechniki Warszawskiej
16. Maciejończyk Rudolf (Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach)
                                           odznaczony odznaką
                              Zasłużony Dla Politechniki Warszawskiej
17. Maj Tadeusz
18. Marynowicz Andrzej (Politechnika Opolska)
                                       Wiceprzewodniczący Komitetu Głównego
19. Olesińska Sławomira (pełnomocnik w okręgu – Stargard Szczeciński)
20. Oniszczuk Andrzej (Politechnika Warszawska)
                                   Wiceprzewodniczący Komitetu Głównego,
                                       Kierownik Organizacyjny
                                  odznaczony odznaką
                          Zasłużony Dla Politechniki Warszawskiej
21. Pastusiak Krystyna (pełnomocnik w okręgu – Wieluń)
22. Pilch ZbigniewStowarzyszenie Producentów Cementu
23. Popek Mirosława (pełnomocnik w okręgu – Warszawa)
24. Popielewska Magdalena (pełnomocnik w okręgu – Bydgoszcz)
25. Prusiel Jolanta (Politechnika Białostocka)
26. Radoń Marcin (Politechnika Krakowska)
27. Ragiel Małgorzata (pełnomocnik w okręgu – Zielona Góra)
28. Rudzińska Anna (pełnomocnik w okręgu – Białystok)
29. Szmigiera Elżbieta (Politechnika Warszawska)
30. Szwarc EdwardPolski Związek Pracodawców Budownictwa
31. Śliwińska Maria (pełnomocnik w okręgu – Gdańsk)
32. Włodarczyk Maria (Politechnika Warszawska)
33. Woyciechowski Piotr (Politechnika Warszawska)