I Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 8 laureatów

rok szkolny 1987/1988

    1 Adamowicz Mariusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
    2 Cholewa Maciej Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
    3 Chrustowicz Dariusz Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Tomaszowie Maz.
    4 Gładysiak Tomasz Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
    5 Kowalski Krzysztof Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
    6 Marondel Jarosław Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
    7 Migas Paweł Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
    8 Zatwarnicki Andrzej Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu 

II Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 12 laureatów

rok szkolny 1988/1989

    9 Buda Tomasz Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  10 Ciszewski Artur Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach
  11 Drożdżyński Tomasz Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
  12 Goliński Piotr Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Warszawie
  13 Marondel Jarosław Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  14 Popik Grzegorz Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  15 Prymas Piotr Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  16 Prymas Tomasz Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
  17 Stępień Grzegorz Zespół Szkół Budowlanych Nr 2 w Łodzi
  18 Szpetmański Waldemar Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  19 Szuryga Paweł Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  20 Walaszczyński Dariusz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach
 

III Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 8 laureatów

rok szkolny 1989/1990

  21 Hrabia Adam Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  22 Iwanowski Bartosz Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach
  23 Kotkowska Aneta Zespół Szkół Budowlanych Nr 2 w Łodzi
  24 Krzywulicz Piotr Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
  25 Nowak Mariusz Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
  26 Ogrodnik Rafał Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  27 Soroka Sławomir Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  28 Troszczyński Grzegorz Zespół Szkół Budowlanych w Wałbrzychu
 

IV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 13 laureatów

rok szkolny 1990/1991

  29 Bartkowiak Dariusz Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
  30 Białek Marcin Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Skierniewicach
  31 Bielecki Marcin Zespół Szkół Budowlanych we Włocławku
  32 Czechowicz Jarosław Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Tomaszowie Maz.
  33 Hulkiewicz Marek Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
  34 Kosakowski Paweł Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach
  35 Kowalski Dariusz Zespół Szkół Budowlanych w Grudziądzu
  36 Kupka Arkadiusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  37 Nagórko Krzysztof Zespół Szkół Budowlanych w Świdnicy
  38 Nowak Mariusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  39 Porczyk Marek Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie
  40 Soroka Sławomir Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  41 Strugiński Rafał Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Skierniewicach
 

 V Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 10 laureatów

rok szkolny 1991/1992

  42 Baliński Tomasz Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  43 Kościelny Ryszard Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
  44 Matias Marcin Zespół Szkół Budowlanych w Pile
  45 Ochocki Mariusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  46 Osajda Ireneusz Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
  47 Ozga Marian Zespół Szkół Budowlanych w Rzeszowie
  48 Preis Tomasz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
  49 Theiss Paweł Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Bydgoszczy
  50 Tomczak Sławomir Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
  51 Wielgos Piotr Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
 

VI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 42 laureatów

rok szkolny 1992/1993

  52 Banaś Andrzej Zespół Szkół Budowlanych w Ząbkowicach Śląskich
  53 Biskup Jarosław Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Tomaszowie Maz.
  54 Brachowski Dariusz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach
  55 Ciołek Mariusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  56 Copija Marek Zespół Szkół Technicznych w Nysie
  57 Domański Marek Zespół Szkół Budowlanych we Wrocławiu
  58 Garczarczyk Bartosz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  59 Gładyszewski Bartłomiej Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  60 Goleman Paweł Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  61 Grzegorzewski Krzysztof Zespół Szkół Budowlanych w Gorzowie Wlkp.
  62 Hebda Mariusz Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie
  63 Horabik Tomasz Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Bydgoszczy
  64 Janaszkiewicz Grzegorz Zespół Szkół Budowlanych Nr 2 w Łodzi
  65 Janiszewski Krzysztof Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
  66 Jankowski Rafał Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
  67 Kicinger Rafał Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  68 Kobuszewski Grzegorz Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Tomaszowie Maz.
  69 Koc Wojciech Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku
  70 Kocemba Paweł Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Skierniewicach
  71 Kowal Tomasz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  72 Krych Przemysław Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
  73 Lesiński Piotr Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  74 Lidwin Krzysztof Zespół Szkół Budowlanych Nr 1w Krakowie
  75 Łukasik Janusz Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
  76 Maciejowski Marcin Zespół Szkół Zawodowych w Krzeszowicach
  77 Marek Arkadiusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
  78 Matuszczyk Radosław Zespół Szkół Budowlanych w Bielsku-Białej
  79 Michura Jarosław Zespół Szkół Budowlanych Nr 2 w Krakowie
  80 Muszyński Mirosław Zespół Szkół Technicznych w Elblągu
  81 Mytych Rafał Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy
  82 Nowak Rafał Zespół Szkół Budowlanych Nr 1w Krakowie
  83 Ochocki Mariusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  84 Odziomek Konrad Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  85 Osojca Piotr Państwowe Szkoły Budownictwa w Gdańsku
  86 Pacholski Tomasz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  87 Piotrowicz Andrzej Zespół Szkół Budowlanych Nr 1w Krakowie
  88 Popiński Rafał Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Skierniewicach
  89 Sala Dariusz Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim
  90 Skoczek Paweł Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Skierniewicach
  91 Terlecki Dariusz Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
  92 Tyczyński Sławomir Zespół Szkół Budowlanych w Gorzowie Wielkopolskim
  93 Zieliński Sebastian Zespół Szkół Budowlanych w Zgierzu
 

VII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 15 laureatów

rok szkolny 1993/1994

  94 Binienda Błażej Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Bydgoszczy
  95 Brachowski Dariusz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach
  96 Garczarczyk Bartosz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  97 Jędryka Marcin Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim
  98 Kicinger Rafał Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
  99 Liszka Tomasz Zespół Szkół Budowlanych w Raciborzu
100 Łukasik Janusz Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
101 Łukowski Tomasz Zespół Szkół Budowlanych w Wieluniu
102 Maciejowski Marcin Zespół Szkół Zawodowych w Krzeszowicach
103 Marek Arkadiusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
104 Mazurek Arkadiusz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
105 Odziomek Arkadiusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
106 Pawlik Marcin Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim
107 Prokop Remigiusz Zespół Szkół Technicznych w Przemyślu
108 Skuza Mariusz Zespół Szkół Budowlanych we Wrocławiu
 

VIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 19 laureatów

rok szkolny 1994/1995

109 Barczak Sławomir Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
110 Chuda Monika Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
111 Czarnecki Artur Zespół Szkół Budowlanych w Jarosławiu
112 Gąsiewska Aneta Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Augustowie
113 Hałabis Łukasz Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
114 Kicinger Andrzej Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
115 Krych Katarzyna Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
116 Langier Szymon Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Piotrkowie Tryb.
117 Lewandowski Krzysztof Zespół Szkół Budowlanych w Płocku
118 Marczak Arkadiusz Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Tomaszowie Maz.
119 Mazurek Arkadiusz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
120 Sędzielewski Rafał Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach
121 Skitał Zbigniew Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
122 Śmich Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
123 Urbaniak Krzysztof Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Skierniewicach
124 Wojna Roman Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
125 Wróbel Tomasz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
126 Ziomek Jacek Zespół Szkół Budowlanych w Wieluniu
127 Zoń Stanisław Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
 

IX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 30 laureatów

rok szkolny 1995/1996

128 Barczak Sławomir Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
129 Bocek Marcin Zespół Szkół Budowlanych w Cieszynie
130 Broszko Andrzej Zespół Szkół Budowlanych w Jarosławiu
131 Czarnecki Artur Zespół Szkół Budowlanych w Jarosławiu
132 Drabczyk Marcin Zespół Szkół Budowlanych w Wadowicach
133 Duda Sylwester Zespół Szkół Technicznych w Nysie
134 Falandysz Piotr Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
135 Gajda Adrian Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
136 Jabłoński Sebastian Zespół Szkół Technicznych w Elblągu
137 Karlik Grzegorz Zespół Szkół Budowlanych we Wrocławiu
138 Kieć Mariusz Zespół Szkół Budowlanych Nr 2 w Krakowie
139 Klet Marcin Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Bydgoszczy
140 Krajewski Piotr Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy
141 Krawczyk Piotr Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
142 Loster Kajetan Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
143 Łada Michał Zespół Szkół Nr 23 w Warszawie
144 Maćkowska Edyta Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Bydgoszczy
145 Makowski Radosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
146 Małek Marek Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
147 Maroszek Adam Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
148 Piros Dariusz Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Rykach
149 Skórka Janusz Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
150 Smaga Dionizy Zespół Szkół Zawodowych w Iławie
151 Stolorz Waldemar Zespół Szkół Zawodowych w Kędzierzynie-Koźlu
152 Szulej Jacek Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
153 Uryzaj Adam Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
154 Wardzała Stanisław Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie
155 Wesołowski Mariusz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Skierniewicach
156 Zych Witold Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
157 Żeleźny Dariusz Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim
 

X Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 15  laureatów

rok szkolny 1996/1997

158 Białecki Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
159 Broszko Andrzej Zespół Szkół Budowlanych w Jarosławiu
160 Buczek Marcin Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
161 Czarnecki Artur Zespół Szkół Budowlanych w Jarosławiu
162 Dyla Izabela Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
163 Kolenkiewicz Lech Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach
164 Król Przemysław Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
165 Kurzaja Andrzej Zespół Szkół Budowlanych w Jarosławiu
166 Maliszewski Krzysztof Zespół Szkół Zawodowych w Iławie
167 Myśliński Łukasz Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Bydgoszczy
168 Sitarz Wojciech Zespół Szkół Budowlanych w Gliwicach
169 Smaga Andrzej Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
170 Suchan Przemysław Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinku
171 Ślaga Piotr Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
172 Tomas Katarzyna Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim


XI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 10  laureatów

rok szkolny 1997/1998

173 Białecki Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
174 Bugla Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
175 Grych Paweł Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy
176 Kołecki Marek Zespół Szkół Budowlanych w Grudziądzu
177 Król Przemysław Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
178 Kruszelnicki Tomasz Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie
179 Paliga Robert Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Bydgoszczy
180 Paszenda Rafał Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
181 Tokarek Krzysztof Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
182 Zdziebło Lucjan Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
 

XII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 17  laureatów 

rok szkolny 1998/1999

183 Abram Wiesław Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
184 Bielecki Łukasz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
185 Bronakowski Bogdan Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Augustowie
186 Chmielewski Janusz Zespół Szkół Zawodowych w Wyszkowie
187 Durczok Marek Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
188 Jankowiak Krzysztof Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
189 Kupis Radosław Zespół Szkół Budowlanych w Wieluniu
190 Muzyka Tomasz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Lubartowie
191 Pluta Łukasz Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
192 Rakoczy Leszek Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
193 Samojluk Adam Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
194 Siedlecki Szymon Zespół Szkół Budowlanych w Wadowicach
195 Sokołowski Piotr Zespół Szkół Budowlanych we Wrocławiu
196 Sporysz Radosław Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
197 Tokarek Krzysztof Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
198 Uchański DominikZespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
199 Urbanik Adam Zespół Szkół Zawodowych w Kędzierzynie-Koźlu
 

XIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 12  laureatów

rok szkolny 1999/2000

200 Brodowy Marek Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
201 Cebula Piotr Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
202 Durczok Marek Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.
203 Jankowiak Janusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
204 Jankowiak Krzysztof Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
205 Króliczek Janusz Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
206 Samojluk Adam Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
207 Sporysz Radosław Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
208 Tokarek Krzysztof Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
209 Uchański Dominik Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
210 Winiecki Marcin Zespół Szkół Budowlanych w Wałczu
211 Wróbel Roman Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach
 

XIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 14  laureatów 

rok szkolny 2000/2001

212 Brodowy Marek Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
213 Brzóstek Marcin Zespół Szkół Budowlano-Usługowych w Żorach
214 Chołojczyk Daniel Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
215 Jankowiak Janusz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
216 Michoń Krzysztof Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy
217 Mrozik Łukasz Zespół Szkół Budowlanych Nr 1w Bydgoszczy
218 Popardowski Krzysztof Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
219 Salamon Patrycjusz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
220 Serokin Bartłomiej Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
221 Szufa Łukasz Zespół Szkół Zawodowych w Gorlicach
222 Wiktor Radosław Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
223 Zając Michał Państwowe Szkoły Budownictwa w Lublinie
224 Zygmański Szymon Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
225 Żuchniewicz Piotr Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
 

XV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 31  laureatów

rok szkolny 2001/2002

226 Barylak Adam Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie
227 Dyraga Adrian Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
228 Faron Mirosław Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
229 Fisior Tomasz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
230 Florek Robert Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
231 Jedynasty Paweł Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach
232 Kajstura Błażej Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
233 Kaźmierski Łukasz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
234 Kij Tomasz Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
235 Kubica Rafał Zespół Szkół Budowlanych w Bielsku-Białej
236 Kudłacik Joanna Zespół Szkół Budowlanych w Bielsku-Białej
237 Mackiewicz Marcin Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
238 Malesa Andrzej Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Bydgoszczy
239 Michoń Krzysztof Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy
240 Mrozik Łukasz Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Bydgoszczy
241 Mrugała Zbigniew Zespół Szkół Budowlanych w Bartoszycach
242 Nalikowski Piotr Zespół Szkół Technicznych w Elblągu
243 Niewienda Robert Zespół Szkół Budowlanych w Raciborzu
244 Pałka Aneta Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
245 Pietras Jakub Zespół Szkół Budowlanych w Wieluniu
246 Polanowski Andrzej Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinku
247 Popardowski Krzysztof Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
248 Przybylski Krzysztof Zespół Szkół Budowlanych w Wieluniu
249 Salamon Patrycjusz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
250 Serokin Bartłomiej Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
251 Smaga Marcin Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
252 Sojkowski Piotr Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach
253 Wachowski Marcin Zespół Szkół Zawodowych w Gorlicach
254 Wachowski Robert Zespół Szkół Budowlanych w Koszalinie
255 Wiktor Radosław Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
256 Żuchniewicz Piotr Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
 

XVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 27  laureatów 

rok szkolny 2002/2003

257 Belczyk Emilia Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
258 Bogacki Łukasz Zespół Szkół Nr 1 w Pruszkowie
259 Chłapek Dariusz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
260 Janczarek Sebastian Zespół Szkół w Iławie
261 Jasicki Przemysław Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
262 Jedynasty PawełZespół Szkół Nr 5 w Suwałkach
263 Kaczmarczyk Bartosz Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
264 Kajstura Błażej Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
265 Kamiński Mateusz Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy
266 Kaniewska Iwona Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie
267 Kaźmierski Łukasz Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
268 Klepek Łukasz Zespół Szkół Budowlano-Usługowych w Żorach
269 Kozil Kamil Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim
270 Łopatka Robert Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
271 Malesa Andrzej Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy
272 Malinowski Artur Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy
273 Miśkowiec Mariusz Zespół Szkół nr 1 w Limanowej
274 Mroczek Paweł Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
275 Nalikowski Piotr Zespół Szkół Technicznych w Elblągu
276 Nowak Marcin Zespół Szkół Budowlano-Usługowych w Żorach
277 Pietras Jakub Zespół Szkół Nr 3 w Wieluniu
278 Rduch Łukasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
279 Rduch Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
280 Tokarczyk Marek Zespół Szkół nr 1 w Limanowej
281 Wójt Jarosław Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Skierniewicach
282 Zawadka Tomasz Zespół Szkół Budowlanych w Kętrzynie
283 Żabiński Robert Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
 

XVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 32  laureatów

rok szkolny 2003/2004

284 Banek Piotr Zespół Szkół Nr 2 w Bochni
285 Bogacki Łukasz Zespół Szkół Nr w Pruszkowie
286 Bogdziewicz Jakub Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
287 Dera Tomasz Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim
288 Drygała Piotr Zespół Szkół Budowlanych w Wieluniu
289 Gajda Rafał Zespół Szkół Budowlanych w Raciborzu
290 Gałuszka Florian Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
291 Hoffmann Rafał Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
292 Iglewski Łukasz Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy
293 Kamiński Mateusz Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy
294 Kania Andrzej Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
295 Kluczniok Grzegorz Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
296 Kosko Krzysztof Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
297 Kosyrczyk Klemens Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
298 Koziołek Łukasz Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
299 Krasowski Piotr Zespół Szkół Nr 2 w Stalowej Woli
300 Kuchnik Grzegorz Zespół Szkół Budowlano-Usługowych w Żorach
301 Lech Andrzej Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie
302 Majerski Jacek Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
303 Matecki Mateusz Zespół Szkół Budowlanych we Wrocławiu
304 Mroczek Paweł Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
305 Nowak Marcin Centrum Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie
306 Obtułowicz Wojciech Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
307 Paduch Grzegorz Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie
308 Putała Mateusz Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie
309 Romanowski Andrzej Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
310 Siwik Adrian Zespół Szkół Budowlanych w Gdyni
311 Sładek Dawid Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
312 Smolnik Kamil Zespół Szkół Budowlanych w Wieluniu
313 Stelmaszek Łukasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
314 Weideman Krzysztof Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
315 Winkiewicz Sylwia Zespół Szkół Budowlano-Usługowych w Żorach
 

XVIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 27  laureatów

rok szkolny 2004/2005

316 Biazik Patryk Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
317 Biskup Przemysław Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
318 Bogdziewicz Jakub Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
319 Bujak Karol Zespół Szkół Budowlanych w Wieluniu
320 Dolla Ireneusz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
321 Drygała Piotr Zespół Szkół Budowlanych w Wieluniu
322 Górka Paweł Zespół Szkół w Czudcu
323 Hoffmann Rafał Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
324 Jędrzejewski Łukasz Zespół Szkół Budowlanych we Włocławku
325 Kaletka Grzegorz Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
326 Kania Andrzej Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
327 Katryniok Bogusław Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
328 Kern Ryszard Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
329 Kosyrczyk Klemens Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
330 Leja Piotr Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
331 Lipiński Tomasz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Słupsku
332 Łuczak Rafał Zespół Szkół Budowlanych w Wieluniu
333 Martis Grzegorz Zespół Szkół Budowlano-Usługowych w Żorach
334 Michałek Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
335 Misiukajtis Damian Zespół Szkół Nr 2 w Wałczu
336 Nowak Marcin Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie
337 Podpora Mieczysław Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
338 Ptaszyk Dawid Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim
339 Pyrka Marcin Zespół Szkół Nr 2 w Wałczu
340 Skrężyna Paweł Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
341 Soska Krzysztof Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
342 Winkiewicz Sylwia Zespół Szkół Budowlano-Usługowych w Żorach
 

XIX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 24  laureatów

rok szkolny 2005/2006

343 Bujak Karol Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
344 Damps Marcin Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Gdańsku
345 Gałuszka Krystian Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy
346 Gut Sławomir Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Tarnobrzegu
347 Hartfelder Sylwester Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie
348 Jajeśnica Michał Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
349 Katryniok Bogusław Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
350 Kobus Marcin Zespół Szkół Nr 7 w Koszalinie
351 Książek Marek Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
352 Kurek Paweł Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
353 Kwiatkowski Damian Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
354 Łoza Tadeusz Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie
355 Matuła Krzysztof Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
356 Michałek Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
357 Mrozik Marta Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy
358 Podbioł Grzegorz Zespół Szkół Budowlano-Usługowych w Żorach
359 Podpora Mieczysław Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
360 Raczkowski Adam Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
361 Skrężyna Paweł Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
362 Szołtysek Krzysztof Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu
363 Ślazyk Daniel Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
364 Świerzbin Rafał Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie
365 Wija Grzegorz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
366 Wróblewski Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
 

XX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 32  laureatów

rok szkolny 2006/2007

367 Chełmecki Stanisław Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
368 Choiński Marcin Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
369 Czarnecki Adam Zespół Szkół Mechanicznych w Śremie
370 Glos Krzysztof Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
371 Gorczowski Krzysztof Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
372 Iksal Mateusz Zespół Szkół Budowlanych w Raciborzu
373 Jabłonka Krzysztof Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
374 Janeczek Tomasz Zespół Ponadgimnazjalnych Szkół Zawodowych i Ogólnok. w Tomaszowie Maz.
375 Karczmarczyk Wojciech Zespół Szkół Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
376 Katryniok Bogusław Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
377 Koc Sławomir Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
378 Kotyczka Michał Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
379 Kułaga Kamil Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie
380 Kurzyniec Kamil Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
381 Łątkowski Łukasz Zespół Szkół w Iławie
382 Mańka Piotr Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
383 Mardaus Łukasz Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
384 Michałek Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
385 Milanowski Marcin Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie
386 Pawlak Agnieszka Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
387 Pietrasik Damian Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Pile
388 Pisarczyk Andrzej Zespół Szkół w Iławie
389 Podbioł Grzegorz Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
390 Podbioł Mariusz Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
391 Pojda Beata Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
392 Skóra Artur Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
393 Skrobek Jacek Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
394 Szczepański Łukasz Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
395 Świerzbin Rafał Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie
396 Trzyna Wojciech Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie
397 Wróblewski Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
398 Zawada Jakub Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
 

XXI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 37  laureatów

rok szkolny 2007/2008

399 Barnaś Łukasz Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
400 Boguski Mateusz Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
401 Chełmecki Stanisław Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
402 Cichy Maria Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
403 Drosiński Norbert Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
404 Dziedzic Janusz Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
405 Gajewski Konrad Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
406 Galewska Patrycja Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
407 Hołyński Bartłomiej Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
408 Kaim Wojciech Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
409 Kamiński Łukasz Zespół Szkół w Iławie
410 Karliczek Dawid Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
411 Klimek Maciej Zespół Szkół Nr 7 w Koszalinie
412 Koziarski Łukasz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
413 Krawczyk Grzegorz Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
414 Kurzyniec Kamil Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
415 Kuś Artur Zespół Szkół Budowlanych w Gorzowie Wielkopolskim
416 Kwiecień Marta Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
417 Lechowicz Michał Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie
418 Lewandowski Karol Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
419 Łątkowski Wojciech Zespół Szkół w Iławie
420 Młynarczyk Łukasz Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy
421 Nowakowski Rafał Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
422 Polis Dominik Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku
423 Przesmycki Łukasz Zespół Szkół Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
424 Pułecki Damian Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
425 Pypeć Marcin Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
426 Rudner Paweł Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
427 Skomorowski Konrad Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
428 Skutela Dawid Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
429 Stachowiak Tomasz Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
430 Szczepański Krzysztof Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
431 Szczepański Łukasz Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
432 Trzyna Wojciech Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie
433 Wojcieszak Mirosław Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim
434 Wolniak Bartosz Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
435 Wróblewski Tomasz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
 

XXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 36  laureatów

rok szkolny 2008/2009

436 Bednarz Katarzyna Zespół Szkół Nr 2 w Stalowej Woli
437 Bober Dawid Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
438 Boguski Mateusz Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
439 Chlipała Michał Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
440 Cudek Kamil Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
441 Denys Daniel Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
442 Drosiński Norbert Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
443 Fronia Mateusz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
444 Gajewski Konrad Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
445 Gapski Maciej Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze
446 Gretkiewicz Bartłomiej Zespół Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie
447 Hołyński Bartłomiej Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
448 Janowiak Stanisław Zespół Szkół w Zakopanem
449 Jarosz Radosław Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
450 Kamiński Tomasz Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
451 Karliczek Dawid Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
452 Klimek Maciej Zespół Szkół Nr 7 w Koszalinie
453 Koziarski Łukasz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
454 Krupa Jarosław Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Skierniewicach
455 Kulig Zenon Zespół Szkół Nr w Limanowej
456 Lazar Edyta Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
457 Łątkowski Wojciech Zespół Szkół w Iławie
458 Majka Paweł Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Tarnobrzegu
459 Michura Piotr Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
460 Niemczyk Dariusz Zespół Szkół Nr 4 w Sanoku
461 Pankowski Aleksander Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
462 Pypeć Marcin Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
463 Rudner Paweł Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
464 Sender Marcin Zespół Szkół Nr 2 w Stalowej Woli
465 Sieroń Tomasz Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
466 Skutela Dawid Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
467 Sosna Artur Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
468 Szczepański Krzysztof Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
469 Targosz Stanisław Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
470 Wandoch Karol Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
471 Woleński Łukasz Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
 

XXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 29  laureatów

rok szkolny 2009/2010

472 Bednarz Katarzyna Zespół Szkół Nr 2 w Stalowej Woli
473 Bieniek Tomasz Zespół Szkół Budowlanych w Bielsku-Białej
474 Brycki Michał Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy
475 Chlipała Michał Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
476 Cygan Krzysztof Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie
477 Czajka Tomasz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
478 Denys Daniel Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
479 Dudzik Marcin Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
480 Dziuba Tomasz Zespół Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie
481 Ficek Piotr Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
482 Grzegórzek Mirosław Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
483 Hodor Piotr Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie
484 Iskrzak Tomasz Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy
485 Kancelarczyk Paweł Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
486 Klimek Dariusz Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
487 Koperski Michał Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
488 Kurzyna Jacek Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
489 Lazar Edyta Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
490 Łątkowski Wojciech Zespół Szkół w Iławie
491 Maliszewski Łukasz Zespół Szkół Technicznych w Ciechanowie
492 Mazurek Karol Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Siedlcach
493 Mejza Paweł Zespół Szkół Politechnicznych w Śremie
494 Mika Kamil Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
495 Pankowski Aleksander Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
496 Pieszkur Sebastian Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Słupsku
497 Pypeć Marcin Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
498 Różyński Radosław Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu
499 Smoter Mateusz Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
500 Wandoch Karol Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
 

XXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 59  laureatów

rok szkolny 2010/2011

501 Baran Sławomir Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli
502 Barteczko Adam Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
503 Bednarek Kamil Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy
504 Bobrowska Agnieszka Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
505 Bura Michał Zespół Szkół Budowlanych w Bielsku-Białej
506 Chmielewski Adrian Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
507 Chojnacka Kinga Zespół Szkół Nr 2 w Bochni
508 Denys Daniel Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
509 Dras Marcin Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
510 Dziuba Tomasz Zespół Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie
511 Gałeczka Paweł Zespół Szkół Nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu
512 Hodor Piotr Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie
513 Janicki Paweł Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
514 Janowiec Grzegorz Zespół Szkół Budowlanych w Nowym Sączu
515 Jarząbek Dawid Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
516 Kamiński Bartłomiej Zespół Szkół w Iławie
517 Kamiński Karol Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
518 Kiełb Przemysław Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Słupsku
519 Kijak Grzegorz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku
520 Klimek Dariusz Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
521 Klimowski Daniel Zespół Szkół Budowlanych w Zakopanem
522 Klój Maciej Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
523 Koperski Michał Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
524 Kucharski Jarosław Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
525 Łukaszewski Artur Zespół Szkół w Iławie
526 Majcher Maksymilian Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
527 Matocha Karol Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
528 Mazurek Karol Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Siedlcach
529 Mika Kamil Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
530 Misiak Rafał Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie
531 Młynarczak Weronika Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
532 Osial Marcin Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
533 Pabisz Sebastian Zespół Szkół Zawodowych w Gorlicach
534 Panuciak Bogumił Zespół Szkół Nr 23 w Warszawie
535 Pieńczuk Daniel Zespół Szkół Nr 1 w Wyszkowie
536 Płuciennik Marcin Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
537 Pogoda Szczepan Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
538 Różyński Radosław Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu
539 Saletnik Sebastian Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
540 Siejk Łukasz Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
541 Skawski Jakub Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
542 Skorzysko Dariusz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
543 Skóra Mateusz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
544 Smoter Mateusz Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
545 Sowiński Krzysztof Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
546 Sternik Dominik Zespół Szkół Technicznych w Nysie
547 Stronczyński Andrzej Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
548 Syga Adrian Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
549 Szczęsna Aleksandra Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
550 Szczygieł Maciej Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni
551 Szczygieł Mateusz Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
552 Twarowski Artur Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
553 Urbański Dominik Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
554 Urbisz Marek Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu
555 Wandoch Karol Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
556 Witkowski Krzysztof Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
557 Zapora Piotr Zespół Szkół Nr 2 w Puławach
558 Zębala Paweł Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
559 Zygmunt Krystian Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
 

XXV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 66  laureatów

rok szkolny 2011/2012

560 Baran Sławomir Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli
561 Barteczko Adam Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
562 Biczak Grzegorz Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie
563 Bistuła Paulina Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
564 Bobak Jarosław Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
565 Borawski Bogdan Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
566 Chmielewski Adrian Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
567 Cienkosz Mateusz Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
568 Dras Marcin Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
569 Filip Kamil Zespół Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu
570 Górny Dominik Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
571 Gustyn Adrian Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
572 Hyjek Wojciech Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
573 Jakóbczyk Maciej Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
574 Janicki Paweł Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
575 Jarysz Patryk Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
576 Jarząbek Dawid Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
577 Jaskot Damian Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli
578 Klimek Dariusz Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
579 Kocur Kamil Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
580 Kordus Jacek Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
581 Kotłowski Bartosz Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu
582 Krupiński Kacper Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie
583 Kruszyńska Ewa Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni
584 Kukuła Henryk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie
585 Langrzyk Ewelina Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
586 Latos Łukasz Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
587 Lewczuk Janusz Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
588 Ligoda Piotr Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
589 Listwoń Sebastian Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
590 Liszka Hubert Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
591 Malcher Patryk Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
592 Marzec Jarosław Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
593 Matlęga Damian Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
594 Mendrela Mateusz Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
595 Miszewski Jakub Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnicach
596 Miśkowiec Łukasz Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
597 Mrusek Łukasz Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
598 Oleszek Konrad Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Słupsku
599 Piotrak Łukasz Zespół Szkół Technicznych w Ciechanowie
600 Płuciennik Marcin Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
601 Podbielski Grzegorz Zespół Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Ostrowi Maz.
602 Pogoda Szczepan Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
603 Polowczyk Dawid Zespół Szkół Politechnicznych w Śremie
604 Porzuczek Tomasz Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie
605 Przybysz Bartłomiej Zespół Szkół Nr 7 w Koszalinie
606 Pyka Bartłomiej Zespół Szkół Budowlanych w Bielsku-Białej
607 Roman Joanna Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
608 Sak Karolina Zespół Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
609 Sowiński Krzysztof Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
610 Sternik Dominik Zespół Szkół Technicznych w Nysie
611 Szewczyk Mariusz Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
612 Szewczyk Tomasz Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
513 Szymalski Dominik Zespół Szkół Budowlanych w Bielsku-Białej
614 Telus Sebastian Zespół Szkół w Iławie
615 Trojak Katarzyna Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
616 Urbański Dominik Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
617 Urbisz Marek Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu
618 Wcisło Katarzyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie
619 Wdaniec Marcin Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
620 Wicher vel Wichrowski Krystian Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
621 Wolak Szczepan Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
622 Wójtowicz Bartłomiej Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie
623 Zębala Paweł Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
624 Zygmunt Krystian Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
625 Żaczek Piotr Zespół Szkół Budowlanych w Gdyni

XXVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 32  laureatów

rok szkolny 2012/2013

626 Barteczko Adam Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
627 Biczak Grzegorz Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie
628 Bistuła Paulina Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
629 Borawski Bogdan Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
630 Cienkosz Mateusz Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
631 Ciomek Marlena Zespół Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie
632 Domalewski Marek Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
633 Górny Dominik Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
634 Idziaszek Krystian Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
635 Kołodziej Michał Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
636 Kołodziński Sebastian Zespół Szkół w Iławie
637 Kuzioła Mateusz Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
638 Kwarciak Dominik Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
639 Langrzyk Ewelina Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
640 Liszka Hubert Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
641 Michalski Jakub Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
642 Miśkowiec Łukasz Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
643 Myśliwiec Monika Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
644 Pajor Paweł Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
645 Pałys Mateusz Zespół Szkół Budowlanych we Wrocławiu
646 Pieczka Paweł Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
647 Rabenda Tomasz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie
648 Ramenda Mariusz Zespół Szkół Nr 1 w Wadowicach
649 Reguła Mariusz Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
650 Romanik Jaroslaw Zespół Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Ostrowi Maz.
651 Slotosz Łukasz Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu
652 Słowik Kacper Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach
653 Sołtys Tomasz Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
654 Szostek Arkadiusz Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
655 Warok Anna Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
656 Wierzbicki Mariusz Zespół Szkół Technicznych w Ciechanowie
657 Wysopal Piotr Zespół Szkół Budowlanych w Nowym Sączu

XXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 19 laureatów

rok szkolny 2013/2014

658 Adamczyk Magdalena Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni
669 Bugla Kamil Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
660 Góral Piotr Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
661 Grądziel Jakub Państwowe Szkoły Budownictwa – Zespół Szkół w Bytomiu
662 Kadur Tomasz Zespół Szkół Nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu
663 Katryniok Adrian Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
664 Kudla Patryk Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
665 Lenik Patryk Miejski Zespół Szkół Nr 5 w Krośnie
666 Mazurek Daniel Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim   
667 Milimąka Dawid Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
668 Pieczka Paweł Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
669 Reguła Mariusz Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
670 Rogozińska Milena Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie
671 Siemaszko Stefan Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
672 Stajno Krzysztof Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
673 Szymański Bartosz Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
674 Tyc Piotr Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
675 Wróbel Jan Zespół Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu
676 Wyka Paweł Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie
 

XXVIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 24 laureatów

rok szkolny 2014/2015

677 Borowski Sławomir Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnicach
678 Bugla Kamil Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
679 Dobosz Marlena Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
680 Grądziel Jakub Państwowe Szkoły Budownictwa – Zespół Szkół w Bytomiu
681 Katryniok Adrian Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
682 Kawęcki Filip Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
683 Kiszkurno Daniel Zespół Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
684 Klarzyński Piotr Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
685 Mazurek Daniel Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
686 Milimąka Dawid Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
687 Motyka Kamil Zespół Szkół Ponadgim. i Placówek Opiekuńczo-Wychow. Nr 3 w Piotrkowie Tryb.
688 Nowak Marek Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej
689 Perka Mateusz Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
690 Przybyszewski Hubert Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
691 Rajchel Tomasz Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
692 Ratajczak Adam Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
693 Rutkowska Angelika Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
694 Siemaszko Stefan Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
695 Styczyński Łukasz Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni
696 Szymański Bartosz Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
697 Tyc Piotr Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
698 Wytrykus Adam Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
699 Zelek Dawid Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej
700 Żabiński Karol Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnicach
 

XXIX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 33 laureatów

rok szkolny 2015/2016

701 Adamczyk Hubert Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
702 Babiarz Mariusz Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie
703 Bartosiak Szymon Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
704 Batyiovska Iryna Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
705 Bonikowska Paulina Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
706 Bukowski Szymon Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
707 Burda Jakub Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
708 Czamara Natalia Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
709 Czaplicki Patryk Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
710 Dobosz Marlena Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku 
711 Doganowski Filip Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
712 Gawlita Rafał Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
713 Górecki Paweł Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
714 Harnasz Marek Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu
715 Kartyniok Adrian Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim 
716 Kiszkurno Daniel Zespół Szkół Nr 1 w Mińsku Mazowieckim
717 Koseda Krzysztof Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu
718 Kowalik Bartosz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli
719 Leszczyński Adrian Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
720 Mucha Jadwiga Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
721 Pawliczek Mateusz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
722 Rymarz Adrian Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
723 Salamon Jakub Zespół Szkół Ponadgim. i Placówek Opiekuńczo-Wychow. Nr 3 w Piotrkowie Tryb.
724 Sitko Artur Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
725 Stachel Mateusz Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
726 Stukator Patrycja Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
727 Szatkowski Amadeusz Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy
728 Szczepaniak Jolanta Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
729 Szwarc Martyna Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
730 Trelka Norbert Zespół Szkół Ponadgim. i Placówek Opiekuńczo-Wychow. Nr 3 w Piotrkowie Tryb.
731 Wac Michał Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
732 Wójcik Bartłomiej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli
733 Zelek Krzysztof Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej
 

XXX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – 70 laureatów

rok szkolny 2016/2017

734 Adamczyk Tomasz Zespół Szkół Nr 2 w Puławach
735 Bartosiak Szymon Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
736 Batyiovska Iryna Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
737 Biczysko Sabina Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu
738 Bloch Kacper Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim
739 Budlewski Michał Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
740 Bułat Marek Zespół Szkół w Dobczycach
741 Bute Daniel Państwowe Szkoły Budownictwa – Zespół Szkół w Bytomiu
742 Cop Przemysław Zespół Szkół w Czudcu
743 Czamara Natalia Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
744 Dutkiewicz Andrzej Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
745 Dziarmaga Konrad Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej
746 Gadziński Fabian Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu
747 Gawełek Mateusz Zespół Szkół Budowlanych w Bielsku-Białej
748 Gęsty Szymon Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim 
749 Glamowski Dawid Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnicach
750 Górecki Paweł Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
751 Grześkowiak Emilia Zespół Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy
752 Guzik Kacper Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli
753 Iwańska Karolina Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie
754 Jaskulski Piotr Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu
755 Jeżewski Mateusz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnicach
756 Kamiński Krzysztof Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Rudzie Śląskiej
757 Kampa Łukasz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
758 Kaźmierski Szymon Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie
759 Kłobuszewska Aleksandra Zespół Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie
760 Knapik Dawid Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących  w Opolu
761 Kokoszka Kamila Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
762 Kopiecki Szymon Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
763 Korgel Denis Zespół Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu.
764 Kryczka Marcin Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim
765 Kucharczyk Józef Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej
766 Leszczyński Adrian Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie
767 Lica Mateusz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnicach
768 Majocha Mateusz Zespół Szkół Budowlanych w Cieszynie
769 Maksymiuk Sylwia Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
770 Markowski Krzysztof Zespół Szkół Technicznych w Kartuzach
771 Mendak Grzegorz Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
772 Mika Rafał Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu
773 Moj Mateusz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
774 Musztyfaga Patryk Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
775 Myszor Mariusz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie
776 Ojczyk Tomasz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie
777 Orkisz Kamil Zespół Szkół Nr 1 w Andrychowie
778 Pel Kamil Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
779 Ptak Krystian Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie
780 Roszczyk Tomasz Zespół Szkół Nr 7 w Koszalinie
781 Rymarz Adrian Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
782 Saczko Adrian Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
783 Salamon Agnieszka Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
784 Sładek Małgorzata Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
785 Sobczak Paweł Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim
786 Sworczuk Kacper Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
787 Szmajduch Paweł Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
788 Szyguła Julia Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach
789 Śmigel Dominik Państwowe Szkoły Budownictwa w Gdańsku.
790 Tarazewicz Paulina Zespół Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze
791 Tokarski Krzysztof Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni
792 Trela Jacek Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej
793 Trochanowska Zuzanna Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
794 Wac Michał Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
795 Wachowicz Beata Zespół Szkół Politechnicznych w Śremie
796 Wachowicz Joanna Zespół Szkół Politechnicznych w Śremie
797 Wilim Mateusz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu
798 Wojtas Paweł Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej
799 Woroniak Patryk Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu
800 Wójcik Bartłomiej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli
801 Zelek Krzysztof Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej
802 Ziarnek Paulina Zespół Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy
803 Żukowski Kamil Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach